V Всеукраїнська науково-практична конференція
з міжнародною участю
«Політравма - сучасна концепція надання медичної допомоги»
26-27 квітня 2012 року м.Київ


Загальна інформація про конференцію:


Мета конференції:

Обмін досвідом наукових досліджень, надання медичної допомоги постраждалим з політравмою, організаційної та науково-практичної роботи.


Наукова програма:

• Організаційні, теоретичні, практичні, економічні, юридичні та соціальні аспекти проблеми політравми.
• Актуальні питання тяжкої поєднаної черепно-мозкової, торакальної, абдомінальної та скелетної травми, діагностика, оцінка тяжкості, хірургічна тактика.
• Протишокові заходи, комплексна консервативна терапія та питання медикаментозного забезпечення проблеми.


Структура конференції:

Конференція включає: в перший день пленарне і секційні засідання, на другий - секційні і пленарне засідання, дискусії за круглим столом. Передбачаються демонстрації застосування сучасних технологій надання медичної допомоги та досягнень у медичній науці і практиці.В роботі конференції братимуть участь представники Міністерства охорони здоров'я, Академії медичних наук, медичної служби Міністерства оборони. Головного управління охорони здоров'я м. Києва, авторитетні вчені і спеціалісти даного розділу медицини, очікується близько 500 учасників. Планується організація виставки фармацевтичних засобів та медичного обладнання.


Офіційні мови конференції:

– українська,
- російська,
- англійська.


Офіційні видання конференці:

- Збірка наукових праць Української військово-медичної академії,
- Журнал “Військова медицина України”,
- Журнал “Екстремальна медицина”.


Виставки:

Фармацевтичні компанії, виробників медичного обладнання, видавці медичної літератури запрошуються взяти участь у Конференції.


Вартість участі у конференції:

Реєстраційний внесок за участь у конференції – 250 грн. потрібно внести під час реєстрації. Внесок включає отримання: папки з матеріалами конференції (програма, збірник тез, робочі документи); персонального ідентифікатора, участь в наукових сесіях, фармацевтичній виставці, кофе-брейках і в окремих акціях культурної програми.


Проживання:

Учасники конференції будуть поселені в готелях м. Києва. Оплата проживання не входить в реєстраційний внесок. За докладною інформацією просимо звертатись в оргкомітет конференції. Останній термін бронювання номерів в готелях – 15.04.2012 року.


Заїзд та реєстрація учасників конференції:

Заїзд учасників конференції з 25 квітня 2012 року, реєстрація буде проводитись в холі адміністративного корпусу Київської міської клінічної лікарня швидкої медичної допомоги (м.Київ, вул. Братиславська, 3) 25.04.12 р. з 1200 до 1700 і 26.04.12 р. з 730 до 930. Проїзд до ст. метро “Чернігівська”, далі любим транспортом до зупинки «Вул. Алішера Навої» (ринок "Юність"). Реєстрація доповідачів обов’язкова. Пленарні засідання будуть проходити 26 і 27 квітня 2012 року в приміщенні Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги (актовий зал).


Контрольні дати:

- надсилання робіт – до 1.03.2012р.;
- реєстраційна картка – до 1.04.2012р.;
- бронювання житла – до 15.04.2012р.;
- повідомлення про дату приїзду – до 15.04.2012р.